почетна | контакт
за нас | маркетинг
Внесете го
бараниот поим:


Панорами на домовите на славните

Резиденцијата на американската водителка Опра Винфри има 14 бањи и 10 камини и е сместена во Монтесито, Калифорнија.

 Еди Марфи го купи овој имот во 2005 година за 20 милиони долари. Тој е лоциран на Беверли Хилс.

Џенифер Лопез и Марк Ентони имаат избор од седум спални соби и 14 бањи. Површината е “ скромни ” 1227 m².