почетна | контакт
за нас | маркетинг
Внесете го
бараниот поим:


Панорами на домовите на славните

Славната американска актерка Џенифер Анистон може да ужива во благодетите на својата куќа во Los Angeles, CA USA.
Оваа куќа лоцирана во Montauk, NY USA е во сопственост на актерот Роберт Де Ниро.
Канадската пејачка ѕвезда Џастин Бибер е сопственик на оваа куќа во Los Angeles, CA USA.
Оваа куќа која се наоѓа во Montecito, CA USA е на познатата водителка Опра Винфри.
Пејачот Џон Бон Џови ја поседува оваа волшебна палата во Middletown, NJ USA.
Пејачката Ријана, чие вистинско име е Roby Rihanna Fenty, е сопственик на оваа куќа во Beverly Hills, CA USA.
Актерот Џорџ Клуни поседува куќа во Studio City, CA USA.
Кошаркарската легенда Мајкл Џордан и соственикот на Charlotte Hornets, го поседува ова здание во Highland Park, IL USA.